مدرسه

در ادامه‌ی این مطلب، فیلمِ آموزشی جلسه اول از ترم دومِ درس طراحی صفحات وب پیشرفته، قرار داده شده است. در این فیلم نحوه‌ی استفاده از PHP و MySQL و Apache بوسیله‌ی نرم افزارهایی مثل WAMP (وَمپ) و  XAMPP (زَمپ) تدریس شده است.

در ادامه فایل‌های PDF کتاب‌های درس طراحی صفحات وب مقدماتی (جلد اول و دوم) پایه یازدهم و طراحی صفحات وب پیشرفته پایه دوازدهم پیوست شده است که با کلیک بر روی هر کدام می‌توانید فایل کتاب‌ها را دانلود نمایید.

سلام بچه‌ها. جلسه دوم آموزش کتاب طراحی صفحات وب مقدماتی رو هم ضبط کردم و در دو بخش برای مشاهده و یا دانلود قرار دادم. هر سوال یا ابهامی دارین میتونید در پایین همین صفحه ? در قسمت دیدگاه شما، بپرسین. علاوه بر پرسش و پاسخ‌های اینجا میتونید در جلسه آنلاینی که بصورت هفتگی برای کلاس شما داریم رو در رو و آنلاین سوالات و مشکلاتتون رو مطرح کنید.

با سلام و آرزوی موفقیت برای شما دانش آموزان گرامی پایه یازدهم طراحی وب.

جلسه اول تدریس کتاب طراحی صفحات وب مقدماتی برای رشته طراحی و تولید پایگاه اینترنتی رو ضبط کردم و بصورت سه بخش در سه فیلم در زیر قرار دادم. فیلم‌ها رو کامل و با دقت مشاهده کنید و سوال‌هاتون رو در پایین همین صفحه ? در قسمت نظرات بپرسین تا پاسخ بدم. علاوه بر پرسش و پاسخ‌های اینجا میتونید در وبیناری که هفتگی برای کلاس شما داریم بصورت رو در رو و آنلاین سوالات و مشکلاتتون رو مطرح کنید.

سلام بچه ها توی این مطلب نمونه سوالاتی رو از کتابهای مربوط به درس طراحی صفحات وب مقدماتی که در کلاس یازدهم طراحی وب تدریس کردم، برای دانلود قراردادم. بالای سوالات شهریور ۹۷ زده شده اما برای امتحان خردادماه ۹۸ هم میتونین ازش استفاده کنین.

سلام بچه ها توی این مطلب نمونه سوالاتی رو از کتابهای مربوط به درس طراحی صفحات وب پیشرفته (PHP و MYSQL) که در کلاس دوازدهم طراحی وب تدریس کردم، برای دانلود قراردادم. بالای سوالات خرداد ۹۵ زده شده اما برای امتحان خردادماه ۹۸ هم میتونین ازش استفاده کنین.

سلام بچه ها توی این مطلب نمونه سوالاتی رو از کتابهای مربوط به درس کاربر رایانه که در کلاس دهم حسابداری تدریس کردم، برای دانلود قراردادم. بالای سوالات ترم اول زده شده اما برای امتحان خردادماه هم میتونین ازش استفاده کنین.