پنج شنبه, 09 اسفند 1397 02:28

من یک عدد ساده لوح هستم 💔

من از نگاه کردن به عکس کسایی که دوستشون دارم سیر نمیشم.
بیشترِ زمانِ من، بجای اینکه مثل دیگران در شبکه‌های اجتماعی بگذره، داره توی گالری تصاویرم میگذره. هی عکس طرف رو نگاه میکنم و هی توی نرم‌افزارهای ویرایش و آرایش تصویرِ گوشی بازش میکنم و هزارتا بلا و افکتِ مختلف سرش در میارم و ذخیره میکنم.

نمیدونم چرا خیلی ساده انگارانه و بچه‌گانه خیال کردم اونم همینطوره! یه عکس خوشگل از خودم رو که یه افکت حسابی بهش داده بودم و بنظرم خیلی تووووپ شده بود براش توی تلگرام ارسال کردم، همینکه تصویر شروع کرد به آپلود شدن و اون دایره‌ی درصدشمار شروع به پر شدن کرد، دیدم طرف عکس یکی دیگه رو گذاشته پروفایلش 😶. تا این رو دیدم، ارسال تصویرم رو کنسل کردم و مثل همیشه آدم خوبه‌ی درونم شروع کرد به دلداری دادن و توجیه کردنِ قضیه. بهم گفت: شاید دلش برای طرف تنگ شده خُب. اما درجا آدم بده‌ی درونم به صدا درومد که اولا چرا هوس نمیکنه عکس تو رو روی پروفایلش بزاره و دوما چرا اصلا عکسی از تو در پروفایلش نیست اما تا دلت بخواد عکس از اون طرف و احساساتش به اون در پروفایلش هست؟ و همینطور ادامه داد( آدم بده‌ی درونم رو میگم): اینقدر خودت رو کوچیک نکن. تا کی میخوای دنبالش بدویی، یکم سنگین باش، اَه.
و اینجا بود که مثل همیشه! چی گفتم؟ مثل همیشه و تاکید میکنم مثل همیشه! احساسِ نیاز به در افق محو شدن بهم دست داد.
الانم توی اُفق محوم و دارم به این فکر میکنم که آیا نیمه‌ی گمشده‌ی انسان فقط یک توهمه؟! 🤒

دیدگاه‌ها  

مهزیار
# مهزیار
وقتی دنبال نیمه گمشده بگردید همون جاست که از خیلی چیزا ها غافل میشید و اصل معنا رو درک نمی کنی.
جای خدا در دل ها خالیست
پاسخ دادن 1398-06-23 14:42
مصطفی رامندی
# مصطفی رامندی
سلام
برام خیلی عجیبه که بیش از یک ساله این کامنت رو ندیده بودم!! ولی در هر حال الان که نگاه میکنم میبینم بسیار سخن حکیمانه ای بود 🌹
پاسخ دادن 1399-07-01 18:48
نرگس
# نرگس
وقتی داری از نظر روحی و شخصیتی روند رو به جلویی رو تجربه میکنی و این بین شکست عشقی میخوری بدون اون نیمه گم شده ی تو نیست و تو داری ارتقا پیدا میکنی به سطحی که یکی دیگه باید بیاد تو سرنوشتت ، غصه نخور بعدا باید به اون نیمه واقعیت جواب پس بدی... هههه ... جدی میگم.
پاسخ دادن 1399-08-24 12:45
مصطفی رامندی
# مصطفی رامندی
بله به این معتقدم که در نهایت از نیمه‌ی گمشده‌ی واقعیم خجالت خواهم کشید که چطور اینقدر عشق رو کوچک معنی کرده بودم
پاسخ دادن 1399-08-25 22:36

دیدگاه شما